fbpx

Запитання та відповіді

  • Яке навантаження дитина отримує під час навчання в студії?
  • Чи часто Ви берете участь у фестивалях і конкурсах?
  • Навіщо викладається акторська майстерність? Мені здається краще віддати ці заняття під хореографію.
  • Які вікові групи є у вашій студії?
  • З якого віку діти можуть займатися танцями? Ви проводите кастинг або будь-який бажаючий може прийти займатися?
  • Які стилі танцю викладаються у вашій студії?
Яке навантаження дитина отримує під час навчання в студії?

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина була витривалою і гнучкою, мала струнке і підтягнуте тіло, рівну поставу і правильну координацію рухів – тоді Вам до нас! Навантаження дітям ми даємо пристойну, але вона, звичайно ж, відповідає їх можливостям, тому дитина з нею справляється.

Чи часто Ви берете участь у фестивалях і конкурсах?

Наша студія бере участь в різних заходах досить часто, але ми тримаємо баланс. Це приблизно 1-2 події в 3 місяці. Виступаємо ми з декількома номерами (2-3 танцю). Танцювальних конкурсів і фестивалів на сьогодні проводиться безліч, але для участі ми вибираємо тільки значущі і престижні, адже гідний суперник завжди змушує рухатися вперед! Так ми можемо підтримувати рівень колективу і успішно розвиватися!

Навіщо викладається акторська майстерність? Мені здається краще віддати ці заняття під хореографію.

Стежачи за координацією і пластичністю, танцюрист, як і актор кіно або театру, повинен вміти перевтілитися і почати мислити так само, як мислить його герой. У танцях, крім відмінної технічної підготовки (хореографії), танцюристу необхідно відчувати образ і тоді успіх у глядачів не змусить себе чекати. І вчитися цьому бажано одночасно, а не по черзі, віддаючи перевагу хореографії. Згодом у виконавця, який навчався комплексно, виробляється навички не тільки танцівника, а артистичної яскравої індивідуальності, здатної реалізувати творчі завдання будь-якої складності.
Також, слід пам’ятати, що на конкурсах за виступ колектив отримує оцінки, одна з яких обов’язково за акторську майстерність. Ми хочемо, щоб наші вихованці були готові до цього і отримували найвищий бал.
Крім того, уроки акторської майстерності для дітей, допомагають подолати різні психологічні бар’єри і набути впевненості в собі на сцені.

Які вікові групи є у вашій студії?

У студії танців підібрані професійні програми для двох вікових категорій:
• 3-7 років – ритміка, гімнастика-акробатика, хореографія, репертуар.
• 8-14 років – гімнастика-акробатика, акторська майстерність, хореографія, репертуар.

 

З якого віку діти можуть займатися танцями? Ви проводите кастинг або будь-який бажаючий може прийти займатися?

Діти з 3-х років займаються в нашій студії. Абсолютно будь-хто може прийти займатись до нас в групу, так як наша навчальна програма розрахована на різний вік і фізичну підготовку дитини.

Які стилі танцю викладаються у вашій студії?

В нашій студії викладається сучасна хореографія: джаз, модерн, контемпорарі, класичний танець. Крім того, введений предмет акторської майстерності для того, щоб діти впевнено і розкуто почувалися на сцені під час виступу.
І обов’язково акробатика і ритміка.


Запис на заняття